Půjčka na rekonstrukci
Každý, kdo vlastní byt či dům, jednou za čas rekonstruuje nebo někdy bude potřebovat rekonstruovat. V dnešní době je navíc zcela běžné koupit si byt či dům a následně si jej zrekonstruovat do podoby svého vytouženého bydlení. Rekonstrukce bytového jádra rozhodně není levnou záležitostí.
Pokud toužíte uvést svůj domov do ideálního stavu, ale nemáte vlastní peníze, pak by se vám určitě hodili informace i půjčce na rekonstrukci. Díky ní získáte potřebné peníze na úpravu vlastního bytu či domu tak, aby vypadal jako váš vysněný domov.
Hypotéka, úvěr ze stavebního spoření nebo půjčka na rekonstrukci
Pokud chcete rekonstruovat, pak můžete využít několik produktů:
- Hypotéku
- Úvěr ze stavebního spoření
- Překlenovací úvěr
- Půjčku na rekonstrukci
Otázkou však je, která z těchto možností je pro vás ta nejvýhodnější. Každá z těchto variant se hodí na jinou situaci. Na stavební spoření si musíte spořit předem, to je samozřejmě základní rozdíl mezi stavebním spořením na rozdíl od hypotéky a půjčky na rekonstrukci.
Pokud tedy chcete rekonstruovat a nespoříte, pak je pro vás lepší variantou hypotéka nebo půjčka na rekonstrukci. U těchto dvou produktů záleží samozřejmě na poskytovatelích půjčky a na vaší situaci. Někdy tedy může být výhodnější hypotéka a jindy půjčka na rekonstrukci.
Tip pro čtenáře: Plánujete rekonstrukci? Inspirujte se příběhy lidí, kteří si přestavěli svůj starý byt na krásné nové bydlení.
Kdo vám půjčí na rekonstrukci
Dnes se zaměříme na úvěr na rekonstrukci a společně se podíváme, kdo vám na rekonstrukci vašeho bydlení půjčí. První možností je Hypoteční banka, která je největším poskytovatelem úvěrů na vlastní bydlení v České republice. Hypoteční banka poskytuje půjčku na rekonstrukci ve výši 70 % LTV, minimálně 300 000 Kč.
Druhou možností je například Komerční banka, ta vám půjčí až 100 % LTV. V neposlední řadě můžete využít i půjčku na rekonstrukci od ČSOB, která vám na rekonstrukci půjčí až 600 000 Kč bez zajištění nemovitosti, či půjčku od Raiffeisen Bank.
Napsat komentář